4 LETISKÁ V PONUKE: Darujte zážitok na celý život – tandemový zoskok + záznam z handy kamery

Pridajte svoju recenziu

Najprv vzlietnete do výšky, potom vaše srdce začne biť ako šialené a keď nadíde chvíľa zoskoku, váš tlak bude pomaly vyšší ako ten atmosférický. Šialený skok do oblakov a voľný pád vám navodí taký adrenalín, že sa tento zážitok zaryje do vašej pamäte už navždy. A ak by ste si z toho náhodou nič nepamätali, pomôže vám kamerový záznam.

Lokalita: Slávnica, Nové Zámky, Martin, Senica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie 4 LETISKÁ V PONUKE: Darujte zážitok na celý život – tandemový zoskok + záznam z handy kamery, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť 4 LETISKÁ V PONUKE: Darujte zážitok na celý život – tandemový zoskok + záznam z handy kamery. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

4 LETISKÁ V PONUKE: Darujte zážitok na celý život – tandemový zoskok + záznam z handy kamery
4 LETISKÁ V PONUKE: Darujte zážitok na celý život – tandemový zoskok + záznam z handy kamery

189 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart