Apartmán Solaris v centre Štúrova len 80 m od wellness centra (2 deti do 15 rokov zdarma)

Pridajte svoju recenziu

Klimatizované apartmány Solaris nájdete len pár krokov od wellness centra Vadaš Thermal Resort. Tam na vás už čakajú tri bazény s termálnou vodou, vírivka s výhľadom na ostrihomskú baziliku, saunový svet, soľná kabína a zážitkové sprchy. Že to vyzerá na parádnu dovolenku? Deti do 15 rokov sa s vami navyše ubytujú zdarma.

Lokalita: Štúrovo

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Apartmán Solaris v centre Štúrova len 80 m od wellness centra (2 deti do 15 rokov zdarma), popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Apartmán Solaris v centre Štúrova len 80 m od wellness centra (2 deti do 15 rokov zdarma). Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Apartmán Solaris v centre Štúrova len 80 m od wellness centra (2 deti do 15 rokov zdarma)
Apartmán Solaris v centre Štúrova len 80 m od wellness centra (2 deti do 15 rokov zdarma)
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart