Belianske Tatry v penzióne Šilon so skvelými raňajkami alebo polpenziou, blízko Chodníka korunami stromov

Pridajte svoju recenziu

Ako to vyzerá v raji? Predstavte si vrcholky majestátnych Tatier týčiace sa rovno pred vami, množstvo turistických trás a zaslúžený relax v aquaparku či wellness so zľavami. Ak sa vám táto predstava pozdáva, neváhajte navštíviť penzión Šilon. Radi tu privítajú dvojice, skupinky aj rodiny s deťmi a okrem množstva zvýhodnených vstupov vám tu prichystajú aj chutné raňajky či polpenziu.

Lokalita: Belianske Tatry – Ždiar

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Belianske Tatry v penzióne Šilon so skvelými raňajkami alebo polpenziou, blízko Chodníka korunami stromov, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Belianske Tatry v penzióne Šilon so skvelými raňajkami alebo polpenziou, blízko Chodníka korunami stromov. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Belianske Tatry v penzióne Šilon so skvelými raňajkami alebo polpenziou, blízko Chodníka korunami stromov
Belianske Tatry v penzióne Šilon so skvelými raňajkami alebo polpenziou, blízko Chodníka korunami stromov

Original price was: 179 €.Current price is: 125 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart