Connex kultúrny mestský pobyt pre dvoch v Nemecku

189 

SKU: 1662-8828-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Pobyt v Nemecku plný kultúry a mestského života prebehne presne tam, kde si budete priať. Najprv si prehliadnete aktuálnu ponuku hotelov a penziónov a rozhodnete sa, ktoré mesto vás najviac láka. Potom sa už len stačí zbaliť a vyraziť za kultúrou. 
V cene kultúrneho mestského pobytu v Nemecku je:

ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci v lokalite podľa vášho výberu,

raňajky.

Vyberať môžete z viac hotelov a penziónov po celom Nemecko. 
„Aktuálnu ponuku hotelov nájdete tu.“
Po zakúpení poukazu bude na vás, aby ste si rezervovali vhodný termín. V prípade dlhodobej obsadenosti/nevyhovujúcich termínov si môžete uplatniť poukaz aj v inom zariadení. Ponuka hotelov sa môže meniť.
Poukaz má platnosť 12 mesiacov.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Connex kultúrny mestský pobyt pre dvoch v Nemecku, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Connex kultúrny mestský pobyt pre dvoch v Nemecku.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Connex kultúrny mestský pobyt pre dvoch v Nemecku
Connex kultúrny mestský pobyt pre dvoch v Nemecku
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart