Dentálna hygiena alebo vstupné vyšetrenie s röntgenom vo vynikajúco hodnotenej modernej ambulancii

Pridajte svoju recenziu

Jednoduchá cesta k zdravým zubom v Black & White Dental Clinic. Vybrať si môžete dentálnu hygienu s pieskovaním s okamžitou a viditeľnou zmenou alebo vstupnú prehliadku s röntgenom. Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov vás presvedčia. O ten najlepší výsledok sa postarajú vyštudovaní profesionáli.

Lokalita: Bratislava – Petržalka, Vienna Gate

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Dentálna hygiena alebo vstupné vyšetrenie s röntgenom vo vynikajúco hodnotenej modernej ambulancii, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Dentálna hygiena alebo vstupné vyšetrenie s röntgenom vo vynikajúco hodnotenej modernej ambulancii. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dentálna hygiena alebo vstupné vyšetrenie s röntgenom vo vynikajúco hodnotenej modernej ambulancii
Dentálna hygiena alebo vstupné vyšetrenie s röntgenom vo vynikajúco hodnotenej modernej ambulancii

Original price was: 55 €.Current price is: 15 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart