Dovolenka v obľúbenej Kolibe JOSU – čistý oravský vzduch, wellness, bowling a tradičná kuchyňa

Pridajte svoju recenziu

Prechádzate sa krásnou prírodou a dýchate krištáľovo čistý vzduch. Ľudia, ktorých tu stretnete, vás odmenia úsmevom a vzácnou pozitívnou energiou. No to ešte len počkajte, ako dobre vám neskôr bude vo vírivke a saune! Hladu sa tiež báť nemusíte, v Kolibe Josu si pochutíte na tradičnej kuchyni. Kto už toto miesto navštívil, veru sa mu s ním ťažko lúčilo…

Lokalita: Orava – Zuberec

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Dovolenka v obľúbenej Kolibe JOSU – čistý oravský vzduch, wellness, bowling a tradičná kuchyňa, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Dovolenka v obľúbenej Kolibe JOSU – čistý oravský vzduch, wellness, bowling a tradičná kuchyňa. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dovolenka v obľúbenej Kolibe JOSU – čistý oravský vzduch, wellness, bowling a tradičná kuchyňa
Dovolenka v obľúbenej Kolibe JOSU – čistý oravský vzduch, wellness, bowling a tradičná kuchyňa
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart