Fotoomladenie a liftingové či spevňujúce ošetrenia tváre, krku, dekoltu, rúk alebo tela

Pridajte svoju recenziu

Rádiofrekvencia je špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre, pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť. Mezoterapia je technika, ktorá sa používa na liečbu a spomalenie procesu starnutia pomocou opakovaných mikro injekcií obsahujúcich prírodné produkty. A fotoomladenie vám znovu naštartuje tvorbu kolagénu. Pomôžte prírode a pocíťte ako vaša pokožka mladne.

Lokalita: Bratislava – Lamač

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Fotoomladenie a liftingové či spevňujúce ošetrenia tváre, krku, dekoltu, rúk alebo tela, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Fotoomladenie a liftingové či spevňujúce ošetrenia tváre, krku, dekoltu, rúk alebo tela. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fotoomladenie a liftingové či spevňujúce ošetrenia tváre, krku, dekoltu, rúk alebo tela
Fotoomladenie a liftingové či spevňujúce ošetrenia tváre, krku, dekoltu, rúk alebo tela

49 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart