Golfový kurz na získanie zelenej karty v Golf & Country Club Piešťany – aj s možnosťou ubytovania

Pridajte svoju recenziu

Skvelý tip na darček – zážitok v podobe 3-dňového golfového kurzu v Golf & Country Clube Piešťany priamo na kúpeľnom ostrove. Kurz je rozdelený na 4-hodinové bloky počas troch dní a je ukončený záverečnou skúškou. S poukazom získate znalosti vo svete golfu, zelenú kartu po úspešnom ukončení záverečnej skúšky, priateľské zázemie golfového klubu a možnosť hrať golf počas celého roku za akciovú cenu.

Lokalita: Piešťany

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Golfový kurz na získanie zelenej karty v Golf & Country Club Piešťany – aj s možnosťou ubytovania, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Golfový kurz na získanie zelenej karty v Golf & Country Club Piešťany – aj s možnosťou ubytovania. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Golfový kurz na získanie zelenej karty v Golf & Country Club Piešťany – aj s možnosťou ubytovania
Golfový kurz na získanie zelenej karty v Golf & Country Club Piešťany – aj s možnosťou ubytovania

99 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart