Gurmánska 3-chodová večera a 2,5 hod. wellness v hoteli Ambassador**** priamo v centre Košíc

Pridajte svoju recenziu

Výnimočný romantický večer s wellness a 3-chodovou večerou v centre Košíc láka najmä svojou romantickou atmosférou. Hotel Ambassador je ideálne miesto pre dokonalé rande alebo dámsku jazdu s najlepšou priateľkou. Zažite magické chvíle v historických podzemných priestoroch wellness centra a vyhladnutí naplňte brušká jedlom tisícich chutí. Na výber máte až 3 hlavné jedlá!

Lokalita: Košice – Staré Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Gurmánska 3-chodová večera a 2,5 hod. wellness v hoteli Ambassador**** priamo v centre Košíc, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Gurmánska 3-chodová večera a 2,5 hod. wellness v hoteli Ambassador**** priamo v centre Košíc. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Gurmánska 3-chodová večera a 2,5 hod. wellness v hoteli Ambassador**** priamo v centre Košíc
Gurmánska 3-chodová večera a 2,5 hod. wellness v hoteli Ambassador**** priamo v centre Košíc

99 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart