Hĺbkové čistenie pleti ozónom, masáž, skin scrubber alebo mikrodermabrázia

Pridajte svoju recenziu

Prejsť si po tvári bez nedokonalostí, čiernych bodiek a pupienkov? Mať prekrvenú, spevnenú, jemnejšiu a hladšiu pokožku? Splňte si aj vy sny o dokonalej pleti! Dva druhy masáží alebo niekoľko procedúr v trnavskom salóne krásy AHAVA vám pomôže zmeniť tieto sny v realitu. Čaká vás prvotriedna starostlivosť aj špičková kozmetika Ahava a SynCare.

Lokalita: Trnava

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Hĺbkové čistenie pleti ozónom, masáž, skin scrubber alebo mikrodermabrázia, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Hĺbkové čistenie pleti ozónom, masáž, skin scrubber alebo mikrodermabrázia. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hĺbkové čistenie pleti ozónom, masáž, skin scrubber alebo mikrodermabrázia
Hĺbkové čistenie pleti ozónom, masáž, skin scrubber alebo mikrodermabrázia
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart