Hotel Čingov*** v Slovenskom raji s bohatým balíčkom na rodinné, wellness aj senior pobyty

Pridajte svoju recenziu

Slovenský raj – to je nádherná príroda a nerušený relax. Výborne ho doplní neobmedzené wellness v hoteli Čingov***. Či už sa sem vyberiete na pobyt sami, s deťmi alebo ním obdarujete rodičov, milý personál vám ho maximálne spríjemní. V cene máte aj polpenziu, tí skôr narodení dokonca plnú penziu a dieťa do 6 rokov dostane ubytovanie, stravu i vstup do bazéna zdarma.

Lokalita: Slovenský raj – Čingov

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Hotel Čingov*** v Slovenskom raji s bohatým balíčkom na rodinné, wellness aj senior pobyty, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Hotel Čingov*** v Slovenskom raji s bohatým balíčkom na rodinné, wellness aj senior pobyty. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hotel Čingov*** v Slovenskom raji s bohatým balíčkom na rodinné, wellness aj senior pobyty
Hotel Čingov*** v Slovenskom raji s bohatým balíčkom na rodinné, wellness aj senior pobyty

239 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart