Jazda na unikátnej Tesla Model 3 – zažite dychberúce zrýchlenie a technológiu 21. storočia

Pridajte svoju recenziu

To najlepšie z technológie 21. storočia je konečne aj na Slovensku – Tesla Model 3. Zrýchlenie z 0 na 100 za 3,2 sekundy, výkon 473 koní, autopilot a prémiový zvuk so 14 repro a subwooferom. To jednoducho musíte vyskúšať!

Lokalita: Slovensko

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda na unikátnej Tesla Model 3 – zažite dychberúce zrýchlenie a technológiu 21. storočia, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Jazda na unikátnej Tesla Model 3 – zažite dychberúce zrýchlenie a technológiu 21. storočia. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda na unikátnej Tesla Model 3 – zažite dychberúce zrýchlenie a technológiu 21. storočia
Jazda na unikátnej Tesla Model 3 – zažite dychberúce zrýchlenie a technológiu 21. storočia

29 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart