Klasické alebo jedinečné slovensko-maďarské burgery s hranolkami v dvoch bratislavských reštauráciách SK HU

Pridajte svoju recenziu

Chutné burgery s hranolkami v jedinečnej slovensko-maďarskej reštaurácii až v dvoch bratislavských prevádzkach. Okrem klasických hamburgerov, ako kurací, bravčový a vegetariánsky si môžete vybrať aj skutočné špeciality, ako napr. maďarský hamburger s pikantnou paprikovou pastou alebo burger SK& HU so slaninkou a enciánom. A samozrejme… k tomu dresing podľa vášho želania.

Lokalita: Bratislava – Vajnory/Dlhé diely

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Klasické alebo jedinečné slovensko-maďarské burgery s hranolkami v dvoch bratislavských reštauráciách SK HU, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Klasické alebo jedinečné slovensko-maďarské burgery s hranolkami v dvoch bratislavských reštauráciách SK HU. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Klasické alebo jedinečné slovensko-maďarské burgery s hranolkami v dvoch bratislavských reštauráciách SK HU
Klasické alebo jedinečné slovensko-maďarské burgery s hranolkami v dvoch bratislavských reštauráciách SK HU
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart