Kráľovský, samuraj alebo kurací – tri obľúbené burgre v Kráľovskom dvore

Pridajte svoju recenziu

Predstavujeme vám troch obľúbencov z ponuky burgrov reštaurácie a pivárne Kráľovský dvor v bratislavskej Vrakuni. Šťavnaté mäsko, liaty cheddar, chrumkavá slaninka, karamelizovaná cibuľka alebo špeciálna pikantná Samuraj omáčka. Samozrejmosťou je porcia hranoliek, bez nich by to predsa nešlo. Aká kombinácia vám najviac chutí? Zoberte na večeru partiu kamošov a vyskúšajte rovno všetky tri!

Lokalita: Bratislava – Vrakuňa

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kráľovský, samuraj alebo kurací – tri obľúbené burgre v Kráľovskom dvore, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Kráľovský, samuraj alebo kurací – tri obľúbené burgre v Kráľovskom dvore. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kráľovský, samuraj alebo kurací – tri obľúbené burgre v Kráľovskom dvore
Kráľovský, samuraj alebo kurací – tri obľúbené burgre v Kráľovskom dvore
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart