Kurzy nádychového potápania freediving v bazéne alebo na otvorenej vode

Pridajte svoju recenziu

Láka vás tajomstvo podvodného sveta? Ponorte sa do hlbín svojho vnútra a vyrovnajte pretlak myšlienok na kurze nádychového potápania freediving. Na intenzínom kurze pod vedením PADI inštruktora získate teoretické vedomosti a nebude chýbať praktická časť, dychové cvičenia, technika zanorenia a naučíte sa ako pri ponore pracovať s dychom, tlakom v ušiach aj s celým telom.

Lokalita: Košice a Senec – Guláška

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurzy nádychového potápania freediving v bazéne alebo na otvorenej vode, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Kurzy nádychového potápania freediving v bazéne alebo na otvorenej vode. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurzy nádychového potápania freediving v bazéne alebo na otvorenej vode
Kurzy nádychového potápania freediving v bazéne alebo na otvorenej vode

90 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart