Lash lifting – prirodzené vytočenie, zafarbenie a výživa rias

Pridajte svoju recenziu

Prirodzene vytočené, zafarbené a vyživené riasy nemusia byť hneď umelé. Lash lifting podčiarkne váš podmanivý pohľad neinvazívnym spôsobom. Táto kozmetická procedúra vaše oči opticky zväčší a zvýrazní. Vytočené riasy sú po ošetrení zafixované a tak môžete na istý čas maskaru aj kliešte na mihalnice odložiť do zásuvky.

Lokalita: Trenčín

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Lash lifting – prirodzené vytočenie, zafarbenie a výživa rias, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Lash lifting – prirodzené vytočenie, zafarbenie a výživa rias. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Lash lifting – prirodzené vytočenie, zafarbenie a výživa rias
Lash lifting – prirodzené vytočenie, zafarbenie a výživa rias

20 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart