LIMITOVANÁ PONUKA pre nové klientky: Ošetrenie Babor Deluxe, diagnostika pleti a úprava obočia

Pridajte svoju recenziu

Dokonalý zážitok s luxusnou kozmetikou Babor. Jedinečný a komplexný postup ošetrenia pleti vykonávaný produktovou radou Skinovage a profesionálne vyškolenými kozmetičkami v jedinečnom salóne. High-tech starostlivosť o pleť dokáže čeliť denným potrebám rôznych typov pleti – suchá pleť, citlivá pleť, pleť s potrebou regenerácie, kombinovaná pleť či nečistá pleť.

Lokalita: Bratislava – Staré Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie LIMITOVANÁ PONUKA pre nové klientky: Ošetrenie Babor Deluxe, diagnostika pleti a úprava obočia, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť LIMITOVANÁ PONUKA pre nové klientky: Ošetrenie Babor Deluxe, diagnostika pleti a úprava obočia. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

LIMITOVANÁ PONUKA pre nové klientky: Ošetrenie Babor Deluxe, diagnostika pleti a úprava obočia
LIMITOVANÁ PONUKA pre nové klientky: Ošetrenie Babor Deluxe, diagnostika pleti a úprava obočia

49 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart