Luxusný 100-minútový relax s masážou, aróma olejmi a procedúrami v Ayurasan

Pridajte svoju recenziu

Doprajte si počas hektického obdobia skutočné uvoľnenie mysle aj celého tela. Luxusných 100 minút exotického balíčka s masážou a procedúrami vás prenesie priamo do Karibiku. Orientálne vône, karibské perly a masážny olej s 24-karátovým zlatom zaručia neobyčajný relax. Nebojte sa na nachvíľu zastaviť, naladiť sa na hlbokú relaxačnú vlnu a užívať si prítomný moment.

Lokalita: Bratislava – Nové Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Luxusný 100-minútový relax s masážou, aróma olejmi a procedúrami v Ayurasan, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Luxusný 100-minútový relax s masážou, aróma olejmi a procedúrami v Ayurasan. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Luxusný 100-minútový relax s masážou, aróma olejmi a procedúrami v Ayurasan
Luxusný 100-minútový relax s masážou, aróma olejmi a procedúrami v Ayurasan

Original price was: 94 €.Current price is: 45 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart