Misa rezňov s prílohami pre 2 osoby alebo pre 4 – 5 osôb

Pridajte svoju recenziu

Viete, aký je najlepší zákusok? No predsa rezeň! Jedáci, poďte ochutnať typické slovenské špeciality, ktoré predstavujú gurmánske dedičstvo našich predkov. S rodinou či vo dvojici, misa plná rezňov zasýti každého jedáka. Zoberte partiu priateľov či kolegov z práce do modernej reštaurácie Rotoska na mäsové hody!

Lokalita: Bratislava – Rača

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Misa rezňov s prílohami pre 2 osoby alebo pre 4 – 5 osôb, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Misa rezňov s prílohami pre 2 osoby alebo pre 4 – 5 osôb. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Misa rezňov s prílohami pre 2 osoby alebo pre 4 – 5 osôb
Misa rezňov s prílohami pre 2 osoby alebo pre 4 – 5 osôb

20 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart