Najkvalitnejšia technika tetovania obočia – Microblading phibrows aj s korekciou

Pridajte svoju recenziu

Ten pocit, keď sa pozeráte do zrkadla a vidíte krásne, prirodzené obočie, ktoré je symetrické a nič mu nechýba. Premeňte tento sen na skutočnosť. Microblading phibrows je nová technika tetovania obočia. Má najkvalitnejšie pigmenty a výsledok stojí zato. Je to výborné riešenie, ak vám príroda nenadelila krásne obočie a vám sa nechce každý deň tráviť čas pred zrkadlom a kresliť si ho.

Lokalita: Bratislava – Petržalka

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Najkvalitnejšia technika tetovania obočia – Microblading phibrows aj s korekciou, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Najkvalitnejšia technika tetovania obočia – Microblading phibrows aj s korekciou. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najkvalitnejšia technika tetovania obočia – Microblading phibrows aj s korekciou
Najkvalitnejšia technika tetovania obočia – Microblading phibrows aj s korekciou

Original price was: 150 €.Current price is: 69 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart