Najväčší saunový svet v Košiciach: Vstupy do S.P.Q.R. Rímske kúpele

- 15%

Original price was: 14 €.Current price is: 12 €.

Kategória

Lokalita

Pridajte svoju recenziu

Už starovekí Rimania poznali blahodarné účinky pary, vody, vôní a uvoľňujúcich masáží. Relaxujte aj vy ako starovekí senátori v najväčšom saunovom svete v Košiciach! S.P.Q.R. Rímske kúpele ponúkajú nádherne priestory, výnimočnú atmosféru, ale hlavne široký výber sáun, bazén s protiprúdom, vírivú vaňu, masážnu sprchu aj ďalšie možnosti dokonalého relaxu a uvoľnenia.

Lokalita: Košice

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Najväčší saunový svet v Košiciach: Vstupy do S.P.Q.R. Rímske kúpele, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Najväčší saunový svet v Košiciach: Vstupy do S.P.Q.R. Rímske kúpele. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najväčší saunový svet v Košiciach: Vstupy do S.P.Q.R. Rímske kúpele
Najväčší saunový svet v Košiciach: Vstupy do S.P.Q.R. Rímske kúpele

Original price was: 14 €.Current price is: 12 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart