Nízke Tatry

Vitajte v jednom z najkrajších horských pásienkov na Slovensku – Nízkych Tatrách. Toto pohorie, ktoré je súčasťou Západných Karpát, ponúka nádherné scenérie, rozmanitú prírodu a bohaté možnosti na dobrodružstvo a oddych.

Filter

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Hlavným ťahákom Nízkych Tatier je oblasť Jasná-Chopok, ktorá patrí medzi najlepšie lyžiarske strediská v strednej Európe. V zime sa môžete tešiť na pôsobivé lyžiarske trate, moderné lanovky a panoramatické výhľady na vrcholky hôr. V lete je toto miesto ideálne pre horské túry, cyklistiku a sledovanie nádherných prírodných scenérií.

Nízke Tatry sú domovom pre množstvo turistických trás, ktoré vás zavedú k najkrajším miestam pohoria. Prejdite sa po Demänovskej doline a navštívte Demänovské jaskyne, ktoré sú jedným z najdôležitejších krasových systémov na Slovensku. Nezabudnite obdivovať nádherný vodopád Demänovskéj doliny.

Prírodná krása Nízkych Tatier vás bude očarovať nekonečnými hrebeňmi, zelými lúkami a lesmi, ktoré menia farbu podľa ročného obdobia. Horské potoky a jazerá dodávajú krajinu romantický charakter, a prirodzené divočiny poskytujú domov množstvu rôznych druhov flóry a fauny.

Pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax, Nízke Tatry ponúkajú aj wellness a termálne kúpele. Môžete si vychutnať teplé kúpele v jednom z mnohých wellness hotelov v okolí, čím si doprajete relax po náročnom dni v horách.

Nízke Tatry sú miestom, kde sa dobrodružstvo stretáva s krásou prírody. Rezervujte si svoju cestu do tohto úchvatného pohoria a zažite pôvab Nízkych Tatier v každom ročnom období.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart