OBĽÚBENÉ: Lekcie jazdenia na koni s inštruktorom pre deti aj dospelých v Bratislave

Pridajte svoju recenziu

Vynikajúca príležitosť na prvý kontakt s koňom a tiež priestor pre pokročilých, ktorí si chcú po dlhšej dobe zajazdiť. Ranč Lieskovec je menšia rodinná farma s uvoľnenou atmosférou, kde ide v prvom rade o váš príjemný zážitok z jazdy. Inštruktorka prispôsobí lekciu malým aj veľkým milovníkom koní presne na mieru. A vďaka polohe ranču ste tu autom z centra Bratislavy už za cca 12 minút.

Lokalita: Bratislava – Podunajské Biskupice

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie OBĽÚBENÉ: Lekcie jazdenia na koni s inštruktorom pre deti aj dospelých v Bratislave, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť OBĽÚBENÉ: Lekcie jazdenia na koni s inštruktorom pre deti aj dospelých v Bratislave. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBĽÚBENÉ: Lekcie jazdenia na koni s inštruktorom pre deti aj dospelých v Bratislave
OBĽÚBENÉ: Lekcie jazdenia na koni s inštruktorom pre deti aj dospelých v Bratislave

17 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart