Obľúbený 4* Bohinj Eco Hotel s voľným vstupom do vlastného aquaparku

Pridajte svoju recenziu

Je prvým ekologicky šetrným hotelom v Slovinsku, ale tam sa prednosti Bohinj Eco Hotela**** len začínajú. Niet nad pocit, keď sa zobudíte v naštandardnej izbe, dáte si úžasné raňajky a pohodlne prejdete priamo do aquaparku. Ten si môžete užívať neobmedzene. A čo tak vydať sa spoznávať krásy okolia? Úchvatné jazerá, turistické trasy, v zime ski centrá…všetko máte z hotela na dosah.

Lokalita: Slovinsko – Bohinjska Bistrica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Obľúbený 4* Bohinj Eco Hotel s voľným vstupom do vlastného aquaparku, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Obľúbený 4* Bohinj Eco Hotel s voľným vstupom do vlastného aquaparku. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Obľúbený 4* Bohinj Eco Hotel s voľným vstupom do vlastného aquaparku
Obľúbený 4* Bohinj Eco Hotel s voľným vstupom do vlastného aquaparku

315 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart