Pilotujte pretekársku formulu, Porsche v GT3 úprave, Mustang GT V8 alebo BMW M4 CS – výber je na vás

Pridajte svoju recenziu

Zážitok na najvyššej úrovni! Bez pokuty a na plný plyn. Vyberte si vozidlo, ktoré chcete pilotovať na uzavretej dráhe. Na výber formula, Porsche 911 v GT3 úprave, Mustang GT V8 alebo BMW M4 CS. Ladným šliapnutím na pedál dosiahnete rýchlosť až 240 km/hod. Perfektný darček pre milovníkov áut a rýchlej jazdy.

Lokalita: Letisko – Trenčín

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Pilotujte pretekársku formulu, Porsche v GT3 úprave, Mustang GT V8 alebo BMW M4 CS – výber je na vás, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Pilotujte pretekársku formulu, Porsche v GT3 úprave, Mustang GT V8 alebo BMW M4 CS – výber je na vás. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pilotujte pretekársku formulu, Porsche v GT3 úprave, Mustang GT V8 alebo BMW M4 CS – výber je na vás
Pilotujte pretekársku formulu, Porsche v GT3 úprave, Mustang GT V8 alebo BMW M4 CS – výber je na vás

129 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart