Pobyt na zámku Grand Vígľaš**** s každodenným wellness, polpenziou a prehliadkou

Pridajte svoju recenziu

Za bránami zámku Grand Vígľaš**** sa rodia zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Je to ako výlet do minulosti, no so službami 4-hviezdičkového hotela. Každý deň si budete užívať wellness, pozornosť personálu a jedinečnú atmosféru dobovej reštaurácie, kde si vychutnáte polpenziu. Pripravená je aj prehliadka zámku, pri ktorej sa môžete úplne vžiť do roly šľachtica.

Lokalita: Detva – Vígľaš

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Pobyt na zámku Grand Vígľaš**** s každodenným wellness, polpenziou a prehliadkou, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Pobyt na zámku Grand Vígľaš**** s každodenným wellness, polpenziou a prehliadkou. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pobyt na zámku Grand Vígľaš**** s každodenným wellness, polpenziou a prehliadkou
Pobyt na zámku Grand Vígľaš**** s každodenným wellness, polpenziou a prehliadkou

338 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart