Prenájom apartmánu Separe v luxusnej chate MartinSki pre max 4 osoby – vírivka, sauna, blízkosť svahu

Pridajte svoju recenziu

Netflix and chill na horách? Apartmán Separe je síce súčasťou luxusnej chaty MartinSki ale vďaka zvukovej izolácii budete mať pocit, že ste tam úplne sami. Blízkosť svahu vás bude v zimnom období lákať na lyže, cez leto zas budete mať chuť vybehnúť na okolité turistické chodníčky. Luxusné vybavenie vyhovie aj tým náročnejším – elektrický krb, SMART LCD, originálna kúpeľňa a extra pohodlné postele.

Lokalita: Martin

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Prenájom apartmánu Separe v luxusnej chate MartinSki pre max 4 osoby – vírivka, sauna, blízkosť svahu, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Prenájom apartmánu Separe v luxusnej chate MartinSki pre max 4 osoby – vírivka, sauna, blízkosť svahu. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prenájom apartmánu Separe v luxusnej chate MartinSki pre max 4 osoby – vírivka, sauna, blízkosť svahu
Prenájom apartmánu Separe v luxusnej chate MartinSki pre max 4 osoby – vírivka, sauna, blízkosť svahu

128 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart