Profesionálne strojové čistenie DPF/FAP filtra a katalyzátora (osobné vozidlo)

Pridajte svoju recenziu

Slabší výkon a vyššia spotreba paliva? A čo kontrola filtra pevných častíc DFP/FAP, svieti tiež? Tak je čas na strojové čistenie DPF/FAP filtra a katalyzátora. Filter sa demontuje a vloží do stroja. Do filtra sa naleje a rozpráši chemický prostriedok a následne stroj pustí čistenie, počas ktorého tlakovými rázmi premyje filter. Vaše auto tak bude bezpečne pripravené na cesty za novými zážitkami!

Lokalita: Bratislava – Podunajské Biskupice

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Profesionálne strojové čistenie DPF/FAP filtra a katalyzátora (osobné vozidlo), popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Profesionálne strojové čistenie DPF/FAP filtra a katalyzátora (osobné vozidlo). Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Profesionálne strojové čistenie DPF/FAP filtra a katalyzátora (osobné vozidlo)
Profesionálne strojové čistenie DPF/FAP filtra a katalyzátora (osobné vozidlo)

89 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart