Rozbíjačka v Escape room ZAZITO.OOO – rozbite všetko okolo seba a svet bude opäť krásny

Pridajte svoju recenziu

Mate niekedy chuť rozmlátiť všetko okolo seba ale vzápätí si uvedomíte, že by vás to vyšlo dosť draho? Ale ten pocit uvoľnenia čo by nasledoval je naozaj lákavý… Zážitková agentúra zazito.ooo má pre vás túto skvelú "rozbíjačku", kde sa až traja dosýta vybláznite a uvoľníte všetko napätie. Pozor, lepšie demolačné nástroje si však musíte zaslúžiť!

Lokalita: Bratislava

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Rozbíjačka v Escape room ZAZITO.OOO – rozbite všetko okolo seba a svet bude opäť krásny, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Rozbíjačka v Escape room ZAZITO.OOO – rozbite všetko okolo seba a svet bude opäť krásny. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rozbíjačka v Escape room ZAZITO.OOO – rozbite všetko okolo seba a svet bude opäť krásny
Rozbíjačka v Escape room ZAZITO.OOO – rozbite všetko okolo seba a svet bude opäť krásny

53 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart