Rozlúštite Vilimaov únos na escape room v uliciach Bratislavy od ZAZITO.OOO

Pridajte svoju recenziu

Vypočujte si príbeh zmiznutia mladého študenta Viliama. Dokážete rozlúštiť jeho záhadu? Bol Viliam len obyčajný študent alebo niečo viac? Zoberte partiu kamarátov, rodinu či kolegov a skúste spoločne zistiť, čo sa stalo. Budete spoznávať staré známe aj tajomné miesta stratené v uličkách Bratislavy. Dokážete spolu vypátrať, kde je stratený Viliam?

Lokalita: Bratislava

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Rozlúštite Vilimaov únos na escape room v uliciach Bratislavy od ZAZITO.OOO, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Rozlúštite Vilimaov únos na escape room v uliciach Bratislavy od ZAZITO.OOO. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rozlúštite Vilimaov únos na escape room v uliciach Bratislavy od ZAZITO.OOO
Rozlúštite Vilimaov únos na escape room v uliciach Bratislavy od ZAZITO.OOO

40 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart