Štvorhviezdičkový wellness hotel s vlastnou farmou v obľúbenom Zalakarose, dieťa do 6 rokov zdarma

Pridajte svoju recenziu

Doprajte si wellness v štvorhviezdičkovom wellness hoteli Aphrodite: relaxujte v saunách alebo vo vírivke, vykúpte sa v termálnej vode, ktorá hotel má zo susedných kúpeľov Zalakaros. Na raňajky si vyberte z jedál pripravených z miestnych surovín, ktoré vám pripomenú pravú chuť domácich jedál. Počas dňa sa môžete presvedčiť o fungovaní hotelovej farmy, kde si môžete vybrať z množstva aktivít.

Lokalita: Maďarsko – Zalakaros

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Štvorhviezdičkový wellness hotel s vlastnou farmou v obľúbenom Zalakarose, dieťa do 6 rokov zdarma, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Štvorhviezdičkový wellness hotel s vlastnou farmou v obľúbenom Zalakarose, dieťa do 6 rokov zdarma. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Štvorhviezdičkový wellness hotel s vlastnou farmou v obľúbenom Zalakarose, dieťa do 6 rokov zdarma
Štvorhviezdičkový wellness hotel s vlastnou farmou v obľúbenom Zalakarose, dieťa do 6 rokov zdarma

235 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart