Tanier tisícich chutí – tradičné indické mäsové alebo vegetariánske menu v reštaurácii Indian Lounge

Pridajte svoju recenziu

Tanier plný farieb a tisícich chutí, to je pravá exotika na tanieri! Aby ste ochutnali zeleninovú pakoru, kuracie kari, tika massalu či pravý indický chlieb nemusíte cestovať cez pol sveta. Navštívte radšej obľúbenú reštauráciu Indian Lounge v Bratislave. Okrem orientálnych vôní vás omámi aj čarovná atmosféra najľudnatejšej krajiny na svete.

Lokalita: Bratislava – Petržalka

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Tanier tisícich chutí – tradičné indické mäsové alebo vegetariánske menu v reštaurácii Indian Lounge, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Tanier tisícich chutí – tradičné indické mäsové alebo vegetariánske menu v reštaurácii Indian Lounge. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tanier tisícich chutí – tradičné indické mäsové alebo vegetariánske menu v reštaurácii Indian Lounge
Tanier tisícich chutí – tradičné indické mäsové alebo vegetariánske menu v reštaurácii Indian Lounge

23 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart