Tatarák z hovädzej sviečkovice s hriankami alebo topinkami v Kráľovskom dvore

Pridajte svoju recenziu

Chutný tataráčik z hovädzej sviečkovice v 100 alebo 200-gramovej verzii poteší všetkých milovníkov tejto mäsovej dobroty. K tomu fajnové čapované pivko a svet je hneď krajší. Interiér reštaurácie a pivárne Kráľovský dvor je zariadený tak, že si prídu na svoje partie priateľov, fanúšikovia športových prenosov, ale aj rodiny s deťmi, ktoré tu majú svoj priestor.

Lokalita: Bratislava – Vrakuňa

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Tatarák z hovädzej sviečkovice s hriankami alebo topinkami v Kráľovskom dvore, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Tatarák z hovädzej sviečkovice s hriankami alebo topinkami v Kráľovskom dvore. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tatarák z hovädzej sviečkovice s hriankami alebo topinkami v Kráľovskom dvore
Tatarák z hovädzej sviečkovice s hriankami alebo topinkami v Kráľovskom dvore

10 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart