Telgárt Resort: Apartmány alebo chatky priamo v areáli lyžiarskeho strediska + CELODENNÉ SKIPASY

Pridajte svoju recenziu

Únik do hôr pre páry, rodiny aj skupiny priateľov. Novozrekonštruované chaty s wellnessom na dosah a ohromujúcim výhľadom na Kráľovú hoľu ponúkajú ideálne miesto na oddych. Apartmány sú zase skutočným pokladom pre milovníkov lyžovania. Postavené vo vidieckom štýle a umiestnené priamo v areáli lyžiarskeho strediska, ponúkajú výhľady na Kráľovu hoľu a telgártske viadukty.

Lokalita: Telgárt

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Telgárt Resort: Apartmány alebo chatky priamo v areáli lyžiarskeho strediska + CELODENNÉ SKIPASY, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Telgárt Resort: Apartmány alebo chatky priamo v areáli lyžiarskeho strediska + CELODENNÉ SKIPASY. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Telgárt Resort: Apartmány alebo chatky priamo v areáli lyžiarskeho strediska + CELODENNÉ SKIPASY
Telgárt Resort: Apartmány alebo chatky priamo v areáli lyžiarskeho strediska + CELODENNÉ SKIPASY

170 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart