Terénne vozidlo buggy Swincar – zážitková jazda vo Svätom Jure alebo prenájom vozidla na niekoľko dní

Pridajte svoju recenziu

Zážitok z jazdy aký ešte nepoznáte! Či už sa rozhodnete pre vinohrady, les, hory či pláže, s terénnym vozidlom buggy Swincar môžete vďaka pavúkovitému dizajnu brázdiť aj ten najdrsnejší terén. Na začiatok môžete okúsiť 30 minútovú jazdu vo vinohradoch vo Svätom Jure alebo si ho rovno prenajať na niekoľko dní. Vyplní čas na firemných teambuldingoch a stane sa vašim najlepším parťákom pre off-road.

Lokalita: Svätý Jur

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Terénne vozidlo buggy Swincar – zážitková jazda vo Svätom Jure alebo prenájom vozidla na niekoľko dní, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Terénne vozidlo buggy Swincar – zážitková jazda vo Svätom Jure alebo prenájom vozidla na niekoľko dní. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Terénne vozidlo buggy Swincar – zážitková jazda vo Svätom Jure alebo prenájom vozidla na niekoľko dní
Terénne vozidlo buggy Swincar – zážitková jazda vo Svätom Jure alebo prenájom vozidla na niekoľko dní

40 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart