Tradičné srílanské menu od šéfkuchára Anjana Thambawitage v reštaurácii Cozy Coza

Pridajte svoju recenziu

Zatvorte oči, privoňajte k tanieru a nechajte sa prekvapiť bohatosťou nových chutí! Reštaurácia Cozy Coza so šéfkuchárom Anjana Thambawitage si pre vás pripravila menu z jeho rodnej Srí Lanky. Všetko tak autentické, že váš jazyk precestuje tisíce kilometrov. A komu by taký výlet neprospel? Možnosť odniesť si tento zážitok aj domov formou take away.

Lokalita: Bratislava – Staré Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Tradičné srílanské menu od šéfkuchára Anjana Thambawitage v reštaurácii Cozy Coza, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Tradičné srílanské menu od šéfkuchára Anjana Thambawitage v reštaurácii Cozy Coza. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tradičné srílanské menu od šéfkuchára Anjana Thambawitage v reštaurácii Cozy Coza
Tradičné srílanské menu od šéfkuchára Anjana Thambawitage v reštaurácii Cozy Coza

19 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart