Turecko v 5* Kimeros Park Holiday Village

1284 

SKU: 106966 Kategórie: ,
Pridajte svoju recenziu

Elegantný hotel Kimeros Park Holiday Village so svojím výrazným dizajnom skutočne priťahuje pozornosť. Presvedčivé sú aj vnútorné hodnoty: dobrý vkus sa prejavuje aj v izbách a rozmanitej kuchyni domu.

  • Štát: Turecko
  • Mesto: Kemer
  • Jídlo: Ultra All inclusive
  • Doprava: Letecky
  • Typ zájazdu: Pobytové/

Invia vám zaručuje, že lepšiu cenu inde nenájdete.

Pokiaľ napriek tomu objavíte rovnaký zájazd u rovnakej cestovnej kancelárie v totožný deň za nižšiu cenu, dorovnáme vám rozdiel a navyše vám vyplatíme 200 € v hotovosti.

Popis a špecifikácie hotelu sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kimeros Park Holiday Village, popis o predajcovi Invia a odporúčania, kde nakúpiť Kimeros Park Holiday Village. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Invia

Invia.sk je online obchod špecializovaný na predaj zájazdov a dovoleniek, ponúkajúci široký výber atraktívnych destinácií pre cestovateľov. S Invia.sk môžete objaviť svet prostredníctvom rôznych dovolenkových balíčkov, ktoré sú starostlivo zložené a prispôsobené rôznym preferenciám a rozpočtom.

Na tomto eshope nájdete širokú škálu možností, či už preferujete oddych na pláži, dobrodružstvo v horách alebo objavovanie historických miest. Ponúkané zájazdy sú od renomovaných cestovných kancelárií, čo zaručuje kvalitu a spoľahlivosť služieb.

Stránka Invia.sk je ľahko ovládateľná a ponúka detailné informácie o každom zájazde, vrátane popisov destinácií, fotografií a recenzií od iných cestovateľov. Týmto spôsobom môžete urobiť informované rozhodnutie a vybrať si dovolenku presne podľa svojich predstáv.

S Invia.sk môžete zažiť bezstarostný proces rezervácie svojej dovolenky priamo z pohodlia domova. S ich tímom profesionálov a širokou ponukou zájazdov je Invia.sk ideálnym spoločníkom pre každého, kto túži po nezabudnuteľných cestovateľských zážitkoch.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Turecko v 5* Kimeros Park Holiday Village
Turecko v 5* Kimeros Park Holiday Village
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart