Wellness pobyt v šľachtickej atmosfére kaštieľa s polpenziou a welcome drinkom, len 10 km od Miskolca

Pridajte svoju recenziu

Myslíte si, že dokonalá zimná dovolenka je iba na svahu? Omyl! Nechajte sa zlákať hotelom Palota v Lillafürede, ktorý leží v prekrásnom prostredí pri jazere a uspokojí všetky vaše očakávania. Pripomína pravý šľachtický poľovnícky zámok a očarí vás úchvatnými výhľadmi, chutnou polpenziou aj neobmedzeným relaxom vo wellness.

Lokalita: Maďarsko – Miskolc

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Wellness pobyt v šľachtickej atmosfére kaštieľa s polpenziou a welcome drinkom, len 10 km od Miskolca, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Wellness pobyt v šľachtickej atmosfére kaštieľa s polpenziou a welcome drinkom, len 10 km od Miskolca. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Wellness pobyt v šľachtickej atmosfére kaštieľa s polpenziou a welcome drinkom, len 10 km od Miskolca
Wellness pobyt v šľachtickej atmosfére kaštieľa s polpenziou a welcome drinkom, len 10 km od Miskolca

270 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart