Zažite lietanie v Hurricane Factory s platnosťou až do 30. 06. 2024

Pridajte svoju recenziu

Splňte si svoj sen o lietaní v jedinom veternom tuneli na Slovensku. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metra a výške neuveriteľných 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až do 270 km/h. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúsených inštruktorov. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti ani špeciálnu fyzickú zdatnosť.

Lokalita: Liptovský Mikuláš – Tatralandia

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zažite lietanie v Hurricane Factory s platnosťou až do 30. 06. 2024, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Zažite lietanie v Hurricane Factory s platnosťou až do 30. 06. 2024. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zažite lietanie v Hurricane Factory s platnosťou až do 30. 06. 2024
Zažite lietanie v Hurricane Factory s platnosťou až do 30. 06. 2024

39 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart