Zážitkový let pre 1 osobu na skvelom dizajnovom lietadle Bristell – aj s možnosťou pilotovania

Pridajte svoju recenziu

Ak chcete zažiť niečo naozaj výnimočné, skúste sa vzniesť na oblohu a pokochať sa výhľadom na nádhernú krajinu z vtáčej perspektívy. K magickým výhľadom bude na vás pôsobiť pocit slobody a voľnosti trojrozmerného pohybu a k tomu vzrušenie z letu, ktoré môže vyvolať len malé športové lietadlo. A tým bude dolnoplošník Bristell NG5 v sexi športovom dizajne, aj s autopilotom.

Lokalita: Letisko Kvetoslavov (pri Šamoríne)

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitkový let pre 1 osobu na skvelom dizajnovom lietadle Bristell – aj s možnosťou pilotovania, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Zážitkový let pre 1 osobu na skvelom dizajnovom lietadle Bristell – aj s možnosťou pilotovania. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitkový let pre 1 osobu na skvelom dizajnovom lietadle Bristell – aj s možnosťou pilotovania
Zážitkový let pre 1 osobu na skvelom dizajnovom lietadle Bristell – aj s možnosťou pilotovania

79 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart