Zimný let balónom v údolí Álp

350 

SKU: 552-9521-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Vyhliadkový let balónom v údolí rakúskych Álp maximálne uchváti milovníka hôr. Pohľad na Alpy z koša balónu je totiž riadna pecka. Podľa aktuálnych poveternostných podmienok lieta balón vo výške 50 až 300 metrov a koná sa výhradne v zimných mesiacoch od novembra do februára. Samotný let trvá 1 až 2 hodiny. Po pristátí zážitok pokračuje malým ceremoniálom a slávnostným krstom s povýšením do stavu balonárskeho a každý pasažier obdrží na pamiatku krstný list s novým menom podľa miesta pristátia. Kto bude chcieť, priloží ruku k dielu a pomôže zabaliť balón. Doprava naspäť na miesto štartu je zaistená, rovnako ako poistenie pasažiera počas letu. 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zimný let balónom v údolí Álp, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Zimný let balónom v údolí Álp.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zimný let balónom v údolí Álp
Zimný let balónom v údolí Álp
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart