O nás

Vitajte na KúzelnéMiesta.sk, mieste, kde dovolenka nie je len o cestovaní, ale o nezabudnuteľných dobrodružstvách. Som Huy, a KúzelnéMiesta.sk je môj osobný projekt, vytvorený s vášňou pre objavovanie krásneho sveta, ktorý ponúka nezabudnuteľné zážitky.

Príbeh za KúzelnéMiesta.sk:

Keď som otvoril dvere KúzelnéMiesta.sk, otvoril som bránu kúzelným miestam a dobrodružstvám po celom svete. Pracujem na tomto projekte sám, s túžbou priniesť vám nielen vyhľadávač dovoleniek, ale aj inšpiráciu na objavovanie nových destinácií.

Chcel som vytvoriť miesto, kde môžete snívať o exotických plážach, malebných horách a kultúrnych skvostoch. Každý článok na stránke KúzelnéMiesta.sk je napísaný s láskou k cestovaniu, príbehy každej destinácie sú rozprávané s úctou k ich jedinečnej kráse.

Ďalšie projekty:

Ale KúzelnéMiesta.sk nie je jediným dobrodružstvom, ktoré som vytvoril. KouzelnýDěda.cz, Hračkárium.cz, KupónMat.cz, NotebookBazar.cz, BazárKnih.sk, Auty.cz, Petomat.cz, VIAN.cz, Civi.cz, Poptávku.cz, FlyTicketz.com, Alkoholicky.cz, Alkoholicky.sk, Kursio.cz, KratkéRecenze.cz, Vteřinka.cz, Sbalit.cz – každý z týchto projektov nesie môj osobný odtlačok a príbeh.

Hračkárium.cz je moje digitálne ihrisko plné farebných a kvalitných hračiek pre všetky vekové kategórie. KupónMat.cz vám prináša skvelé ponuky a zľavy od mnohých e-shopov, aby ste mohli ušetriť pri nákupe.

VIAN.cz, môj vyhľadávač nábytku, a Alkoholicky.cz s Alkoholicky.sk sú ďalšími projektmi, ktoré sa snažia priniesť kvalitné alkohol a produkty do každodenného života.

Pripojte sa ku mne na KúzelnéMiesta.sk a objavujte svet dovoleniek ako nikdy predtým. Každý projekt je vytvorený s láskou a osobným prístupom, a ja som tu, aby som vám pomohol nájsť tú najlepšiu dovolenku pre vaše nezabudnuteľné chvíle. Vaše dobrodružstvo s cestovaním začína práve tu na KúzelnéMiesta.sk.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart