Spracovaní osobných údajov

Kto sme a ako nás môžete kontaktovať?

V kontexte vášho využívania webových stránok www.kuzelnemiesta.sk a našej mobilnej aplikácie (obe spolu budeme ďalej označovať len ako „Služby“), sme my, teda spoločnosť Huy.cz, adrese Bartáková 36, 1400 00 Praha 6, Česká republika, IČ: 07876823 (ďalej len „KúzelnéMiesta.sk“), správcom vašich osobných údajov. Správcom osobných údajov je zjednodušene ten, kto rozhoduje prečo a ako sú osobné údaje spracovávané.

www.kuzelnemiesta.sk je webová stránka, ktorá vyhľadáva cenovo alebo inak výhodné alebo zaujímavé ponuky na služby alebo tovary, ktoré je možné zakúpiť na internete alebo v kamenných obchodoch. Každý deň tak kontrolujeme milióny položiek od rôznych predajcov a vyberáme to, čo by vám nemalo ujsť. O týchto zaujímavých ponukách vás budeme informovať prednostne e-mailom alebo v mobilnej aplikácii a následne na webových stránkach www.kuzelnemiesta.sk.

Ak v tejto informácii o spracovaní osobných údajov nenájdete odpovede na vaše otázky alebo nebudete niektorým z uvedených informácií rozumieť, môžete nás kontaktovať na e-maili info@kuzelnemiesta.sk od pondelka až piatku od 08:00 do 17:00, alebo na korešpondenčnej adrese: Huy.cz, adrese Bartáková 36, 1400 00 Praha 4

Aké osobné údaje spracovávame a ako ich získavame?

Vaše osobné údaje získavame primárne od vás:

Keď sa zaregistrujete v rámci našich Služieb a vytvoríte si tak u nás používateľský účet

Ak si u nás zriadiť používateľský účet, budeme potrebovať váš e-mail a heslo.

Pri využívaní našich Služieb

Pri používaní našich služieb môžu byť určité informácie zbierané pasívne. Ide sa predovšetkým o IP adresu, typ prehliadača a druh operačného systému. Používame tiež súbory cookie a navigačné údaje, aby sme zbierali informácie týkajúce sa dátumu a času vašej návštevy a informácií, ktoré ste vyhľadávali a zobrazovali. Ak využívate našu mobilnú aplikáciu, môžeme získať aj informácie o tom, ako na vašom zariadení využívate naše služby, vrátane informácií o vašej polohe, ak ste na vašom mobilnom zariadení túto funkciu povolili. Zaznamenávame tiež históriu vašich nákupov u našich partnerov, ktorí predávajú svoje tovary online na internete.

Pri komunikácii s vami, alebo keď sa zúčastníte našich promo akcií a súťaží

Vaše osobné údaje získavame, keď s nami komunikujete – či už ide o komunikáciu prostredníctvom e-mailu, telefónu, chatu na našich webových stránkach alebo klasickou poštou alebo komunikáciu prostredníctvom sociálnych sietí (ide sa predovšetkým o vaše meno, používateľské meno a kontaktné údaje). Ak sa zúčastníte nami organizovanej súťaže alebo inej aktivity, zbierame údaje, ktoré sú potrebné na fungovanie súťaže alebo danej aktivity alebo podmienkou na udelenie cien do súťaže.

V niektorých prípadoch získavame vaše osobné údaje od tretích osôb:

Ak sa rozhodnete prihlásiť k našim Službám pomocou sociálnych sietí ako je napríklad Facebook, poskytnete nám tým vaše meno, e-mailovú adresu, dátum narodenia a ďalšie informácie, ktoré sú dostupné z vášho profilu (a ktoré sa s nami rozhodnete zdieľať).

Osobné zdroje získavame aj z verejne dostupných zdrojov, najmä zo sociálnych sietí a z internetu, a z vlastnej činnosti, a to predovšetkým vyhodnocovaním a analýzou vašich osobných údajov získaných z iných, vyššie uvedených, zdrojov.

Na aké účely spracovávame vaše osobné údaje?

Vaše osobné údaje spracovávame na účely uvedené nižšie.

Aby sme vám mohli prostredníctvom našich Služieb ukazovať ponuky, o ktorých ste nám povedali alebo si myslíme, že by vás mohli zaujať, je potrebné, aby sme o vás vedeli čo najviac. Podrobnosti nájdete nižšie, prečítajte si ich s pozornosťou. Ak ste si istí, že s niektorými účelmi spracovania nebudete súhlasiť, nepoužívajte naše Služby. Ak to neurobíte, nemusíte sa báť – naše Služby môžete využívať aj naďalej, hoci v menšej miere. Samozrejme, máte právo súhlasiť so všetkými účelmi spracovania, ale aj také právo, aby ste nesúhlasili so spracovaním osobných údajov na všetky nižšie uvedené účely. Rovnako môžete v prípade, ak nesúhlasíte so spracovaním na určitý účel, využívať naše Služby naďalej. Spracovanie údajov na určitý účel neznamená, že by vaše údaje museli byť vždy spracovávané na tento účel.

Ak to nebudete chcieť, naši roboti pre vás nebudú schopní robiť tak veľa užitočných vecí, no naďalej budete môcť využívať naše Služby. Na to stačí povedať na e-mail info@kuzelnemiesta alebo odhlásiť používateľský účet a spracovanie všetkých vašich osobných údajov tak prestať. Vašu žiadosť o zrušenie používateľského účtu a spracovania vašich osobných údajov nám zašlite na adresu Huy.cz., Bartáková 36, 1400 00 Praha 4, Česká republika

Ostatné osobné údaje (ako je napr. meno, priezvisko, kontakt, špecifikácie objednávky) získavame od vás s cieľom plniť zmluvu, ktorej ste jednou zo strán alebo plniť na vašu žiadosť predzmluvné kroky (napr. zasielanie cenových kalkulácií na požiadanie alebo odosielanie obchodných ponúk).

Prečo spracovávame vaše osobné údaje na tento účel?

Spracovanie osobných údajov na tento účel je potrebné pre plnenie zmluvy, ktorú uzatvárate alebo plnenie predzmluvných krokov, ktoré na vašu žiadosť podnikáme. Ak na nám udelíte osobitný súhlas na spracovanie vašich osobných údajov, spracovávame ich aj pre tento účel.

Ak ste s nami komunikovali (napr. ste nám poslali e-mail alebo ste nás kontaktovali prostredníctvom sociálnych sietí), spracovávame vaše osobné údaje na základe legitímnych záujmov KúzelnéMiesta.sk. Legitímny záujem je napríklad príprava a zaslávanie odpovede na váš e-mail alebo telefónnu návštevu.

Praha 11. 11. 2021

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart