Adrenalínová lukostrelecká tímová hra

375 

SKU: 772-9345-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Zabudnite na moderný lasertag a presuňte sa do časov Robina Hooda. Vezmite svojich kolegov alebo priateľov a v skupine 8 ľudí si počas pracovného týždňa príďte užiť zážitkovú lukostreleckú hru. Základy streľby z luku aj pravidlá hry vám predstaví inštruktor ešte predtým, ako začnete. A keď si nasadíte ochrannú výstroj, môžete bežať do arény (podľa počasia v krytej hale alebo v exteriéri). Celý zážitok je rozdelený na niekoľko kôl a dohromady trvá asi dve hodiny. Prineste si so sebou len dobrú náladu, úsmev a náhradnú športovú obuv do haly. Termín je ideálne potvrdiť aspoň 7 dní vopred.   
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Adrenalínová lukostrelecká tímová hra, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Adrenalínová lukostrelecká tímová hra.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Adrenalínová lukostrelecká tímová hra
Adrenalínová lukostrelecká tímová hra
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart