Akrobatický let lietadlom

224 

SKU: 519-9424-22 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Dúfame, že máte silný žalúdok, pretože vás čaká prudko divoký zážitok! Zobrať si so sebou môžete aj divákov, ktorí sa na tú parádu budú pozerať zo zeme. Vy strávite vo vzduchu 20 minút, počas ktorých vám skúsený pilot predvedie rôzne premety a vývrtky na lietadle Zlín Z526. Celé divadlo sa odohráva vo výške 1 500 metrov.
Parametre lietadla Zlín Z526
Rozpätie: 10,60 m
Dĺžka: 8,00 m
Výška: 2,06 m
Hmotnosť prázdneho stroja: 665 kg
Vzletová hmotnosť: 975 kg

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Akrobatický let lietadlom, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Akrobatický let lietadlom.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Akrobatický let lietadlom
Akrobatický let lietadlom
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart