Army streľba na krytej strelnici

97 

SKU: 746-12403-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Pripravte sa na poriadne akčný zážitok – vyskúšate si totiž streľbu z troch vojenských zbraní na krytej strelnici v Lozorne. Na všetko dohliadne skúsený inštruktor, ktorý vás oboznámi s bezpečnostnými predpismi a naučí zaobchádzať so zbraňami. K dispozícii budete mať 60 nábojov a zážitok nie je nijako časovo obmedzený.
Pri tejto army streľbe si vyskúšate zbrane:

Karabína Stribog SR9 (9mm Luger) + 20 nábojov
Útočná puška AK47/vz 58 (7,62×39) + 20 nábojov 
Útočná puška Bren 805/AR15 Norrinco CQA1 (.223 Remington) + 20 nábojov

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Army streľba na krytej strelnici, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Army streľba na krytej strelnici.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Army streľba na krytej strelnici
Army streľba na krytej strelnici
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart