Celodenný kurz varenia francúzskej kuchyne

Pridajte svoju recenziu

Nasaďte si zásteru a hor sa do varenia francúzskej kuchyne. Čaká vás 7 hodín nabitých voňavými surovinami a ešte lepšími výslednými jedlami. Celkovú atmosféru dotvorí prostredie vinárskeho domu zo 17. storočia, v ktorom bude kurz varenia prebiehať.
Menu kurzu:

Tapenade – olivová tapenáda
Šalát nicoise
Bouillabaisse – tradičná rybacia polievka
Bagety s omáčkou rouille
Crevettes frites avec aioli á ľ ail et baguette – opečené krevety s cesnakovým aioli a bagetou
Gigot a la provencale – pečené jahňacie stehno po provensálsky
Tomates a la provencale – paradajky na provensálsky spôsob
Tarte au chocolat – čokoládový koláč s tymianom a crème fraich

Skupinový kurz varenia prebieha počas celého dňa a je určený pre maximálne 12 účastníkov. Suroviny budú k dispozícii, rovnako ako welcome drink, víno, káva či nealko. Spoločnými silami si tak v tíme pripravíte množstvo dobrôt a na záver si domov odnesiete hromadu nových vedomostí a zručností.
Bon appétit!

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Celodenný kurz varenia francúzskej kuchyne, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Celodenný kurz varenia francúzskej kuchyne.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Celodenný kurz varenia francúzskej kuchyne
Celodenný kurz varenia francúzskej kuchyne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart