Čistá, zdravá a hydratovaná pleť vďaka hĺbkovému čisteniu s úpravou obočia

- 27%

Original price was: 55 €.Current price is: 40 €.

Kategória

Lokalita

Pridajte svoju recenziu

Každá pleť, či už je suchá, mastiaca sa alebo zmiešaná, si zaslúži pozornosť. Najlepšie je, ak sa jej budete venovať do hĺbky. Všetky tie voňavé krémiky, peelingy, masky a séra, ktoré budú doplnené o príjemnú masáž tváre a úpravu obočia. Zverte svoju pleť do rúk odborníčke, ktorá tomu skutočne rozumie.

Lokalita: Bratislava – Krasňany

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Čistá, zdravá a hydratovaná pleť vďaka hĺbkovému čisteniu s úpravou obočia, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Čistá, zdravá a hydratovaná pleť vďaka hĺbkovému čisteniu s úpravou obočia. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čistá, zdravá a hydratovaná pleť vďaka hĺbkovému čisteniu s úpravou obočia
Čistá, zdravá a hydratovaná pleť vďaka hĺbkovému čisteniu s úpravou obočia

Original price was: 55 €.Current price is: 40 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart