Darujte relax a spomalenie – tradičná thajská masáž v Sky Ban Pai Thai v Starom Meste

Pridajte svoju recenziu

Hľadáte darček, ktorý vás aj v zimných mesiacoch prenesie nachvíľu do exotiky? Nemusí to byť drahá letenka, postačí vám dokonalý relax v podobe thajskej masáže. Obaľte sa aromatickou vôňou opantávajúcou všetky zmysly a osviežte sa zeleným čajom v oáze pokoja. Darovať si vzájomný čas a spomalenie je v hektických dňoch jedinečné…

Lokalita: Bratislava – Staré Mesto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Darujte relax a spomalenie – tradičná thajská masáž v Sky Ban Pai Thai v Starom Meste, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Darujte relax a spomalenie – tradičná thajská masáž v Sky Ban Pai Thai v Starom Meste. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Darujte relax a spomalenie – tradičná thajská masáž v Sky Ban Pai Thai v Starom Meste
Darujte relax a spomalenie – tradičná thajská masáž v Sky Ban Pai Thai v Starom Meste

Original price was: 48 €.Current price is: 30 €.

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart