Degustácia vín z Tokaja

150 

SKU: 504-4095-19 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Program začína prehliadkou tokajskej pivnice, ktorá je najdlhšia na Slovensku a meria 2,5 km. Následuje ochutnávka tokajských vín v jednej z degustačných miestností. Ochutnávať budete 8 vzoriek vína z tokajskej oblasti, vrátane jednej archívnej vzorky z roku 1990. Súčasťou degustácie je drobné občerstvenie podtrhujúce chuť vína. 
Degustácia zahŕňa

7 druhov vín + 1 archívnu vzorku z roku 1990,
misy s klobáskou, pečivom a syrom,
prehliadku vinohradu a Tokajskej vyhliadky.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Degustácia vín z Tokaja, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Degustácia vín z Tokaja.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Degustácia vín z Tokaja
Degustácia vín z Tokaja
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart